Принтери етикеток

1 товар
5 133,00грн

У зв'язку з нестабільністю національної валюти просимо уточнювати актуальну ціну у наших менеджерів. Зверніть увагу: ціни на оптові замовлення прораховуються індивідуально.

Технологія друку Термотрансферний друк
Дозвіл друку 203 dpi
Швидкість друку 127 мм/с
Max. ширина друку 90 мм
Діаметр рулону 127 мм
Рекомендований обсяг друку до 3000 етикеток в день
Інтерфейс підключення USB + RS-232 + LPT + Ethernet
Виробник Gprinter (Китай)
Гарантія 12 місяців

Принтери етикеток для друку штрих-кодів

Принтер етикеток – обладнання, призначене для друку різної інформації на етикетках. Найчастіше, на етикетку наносять штрих-код, артикул, склад та основні параметри про товар. Є багато факторів, на які слід звернути увагу при виборі принтера етикеток.

В першу чергу потрібно визначитися з характеристиками принтера етикеток, виходячи з Ваших потреб та умов експлуатації етикетки.

Основні з них:

Дозвіл друку – впливає на якість та чіткість надрукованої інформації, виділимо три основні:

  • 203 dpi – стандартний та найпоширеніший дозвіл, використовується для друку штрих-кодів, простих графічних зображень та цифро-текстової інформації. Текст залишається читальним під час друку від 6-го розміру шрифту.
  • 300 dpi – дозвіл друку середнього рівня, дозволить використовувати шрифт від 4-го розміру. Принтери з таким дозволом підтримують друк QR-коду. Також підійде для друку на текстильній стрічці.
  • 600 dpi – максимальний дозвіл друку. Використовується для друку дрібних етикеток, складних графічних малюнків. Можна використовувати шрифт від 2-го розміру, зберігаючи чіткість і високу якість нанесеної інформації.

Максимальна ширина друку може досягати 220 мм.

Вид друку – є дві технології, термодрук та термотрансферний (включає і термодрук)

  • Термодрук відбувається за допомогою точкового нагрівання термоголови, через яку проходить етикетка. Для таких принтерів, знадобиться термоетикетка матеріалу еко або топ. Не потрібні чорнила і фарбуючі стрічки, що не може не залучати доступною собівартістю вже готової етикетки.
  • Термотрансферний друк – процес перенесення інформації з проміжного носія, за впливу температури та тиску. Для цього виду друку, підійде напівглянцева або поліпропіленова етикетка, а також потрібен ріббон ​​(фарбуюча стрічка). Переваги такого виду друку в тому, що етикетка зберігається набагато довше, навіть не в найсприятливіших умовах, під впливом вологи, мінусових температур та прямих сонячних променів. Також слід зазначити, що роздруковані етикетки можуть бути кольоровими.

Різновид інтерфейсів підключення: USB, RS-232, Ethernet, Wi-Fi та Bluetooth

Необхідний обсяг друку – показники максимального навантаження можуть бути різними як для друку до 1000, так і понад 10000 етикеток на добу.

Принтери етикеток мають високу продуктивність та швидкість друку. Розібратися з програмним забезпеченням, яке надає виробник, не важко. Ви легко зможете створити або відкоригувати вже існуючий макет на комп'ютері, і швидко надрукувати потрібну кількість етикеток.

Принтери для друку штрих-кодів поділяються на підгрупи:

  • Настільні – ідеально підійдуть для невеликих накладів друку. Часто використовуються в офісах, інтернет-магазинах та на підприємствах з малим обсягом виробництва. Швидкість друку може досягати 200 мм за секунду.
  • Мобільні – головною перевагою даного типу є можливість роботи поза доступом електромережі завдяки вбудованій акумуляторній батареї. Мають компактні габарити та легку вагу, для комфортного транспортування.
  • Промислові – призначені для великих навантажень. Мають швидкість друку від 100 до 300 мм в секунду і не мають обмежень за кількістю друку етикеток на добу.

Враховуючи всі основні характеристики, тепер Ви можете вибрати і купити принтер етикеток для максимально ефективного виконання поставлених завдань.